Çıktım mı?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

ELaZiGLee
Teşekkür etti: 0

Çıktım mı?

Okunmamış mesaj gönderen ELaZiGLee » 27 Ara 2012, 18:54

Ben 1-2 Hafta Önce Astrale Çıkmaya Çalıştım Herşey Oldu Daha Sonra Oturma Odasındaki elvizyonun Karşısındaydım Diğer Taraflara Bakmaya Çalıştım Fakat Karanlıktı . Sonra Kalktığım Televizyon Açık Babam Seyrediyordu.Birde Ben Sesizlik Bulamıyom Herkes Benden Sonra Yatıyor 10 Dan Sonra Uyku Bastırıyor Mağlum Okul Var Günde 9 Saat Dyanamıyorum Ne Yapmam Gerek.
En son Yönetici tarafından 28 Ara 2012, 08:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: "Çıktım mı" mı ayrı yazılır

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 18 kez
İletişim:

Re: Çıktımmı?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 27 Ara 2012, 22:48

Gündelik yaşantıyı etkileyecekse hiç yapılmaması daha iyi. Normal yaşantında başarılı olamamanın vereceği psikoloji ile bir süre sonra bırakırsın zaten.
Ancak daha erken yatma imkanın olursa yatakta deneyebilirsin. Bir süre sonra beyin sesleri konstrasyondan dolayı algılamamaya önemsememe başlayacaktır.

Astralde gördüğün herşey doğal ise çıkmışsındır. Çıkışlar çok kısa süreli de olabilir. Test etmek için ev içerisindekileri gözlemleyip sonradan sorabilirsin. Veya çıkış sırasında görebileceğin bir yere sayfa numaralarını görmeden rastgele açacağın bir kitap bırak sonra kontrol et
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

ELaZiGLee

Re: Çıktım mı?

Okunmamış mesaj gönderen ELaZiGLee » 30 Ara 2012, 14:10

dün gece sessizdi tam çıkıyo gibi oldum olanlar aynen şöyle

2 defa sanki yere düşermiş gibi hissettim ondan 5 dk. sonra sanki uçuyor gibiydim hisediyordum yani
gözlerimin önünde renk kümecikleri oynuyordu . sonra sesler gelmeye başladı ilk başta aldırmadm sonra korkmaya başladım bıraktım yattım sizce çıkıyormuydum. tekrar

Forget Me Not
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen Forget Me Not » 30 Ara 2012, 21:20

Bende de ayaklarım önce ciddi bir şekilde ısınıyor. Sonra çok hızlı bir şekilde soğumaya başlıyor. Daha sonra uyuşma. Ayaklarımı hissedemeyince bu sefer nefes alışım hızlanıyor. Kalp atışlarımı aynı ritimde bedenimde şiddetli titremeler oluyor. Alnımda az da olsa gerilmeler oluyor. (Bu arada ayaklarım yok hissiz) Ayaklarıma olan şeyler ellerime oluyor. Ardından cızırtılar duyuyorum. Ve her yer birden bembeyaz oluyor. Burda da ödlekliğim tutuyor ve gözlerimi açıyorum :'(( Sonra ayağa kalkıyorum yer ayağımın altından kayıyor gibi oluyor.

Ne oluyor yani çıkmaya yakın mıyım? Yorumlarınız çok önemli .
Ayrıca...
Astral seyahate çıktım diyelim. Bu gümüş kordonun uzaklara gidebilmem için gevşemesi,bunun içinde 1-2 ay odada kordon gevşeme çalışmaları yapılması gerekiyor mu?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 30 Ara 2012, 22:54

ELaZiGLee yazdı:dün gece sessizdi tam çıkıyo gibi oldum olanlar aynen şöyle

2 defa sanki yere düşermiş gibi hissettim ondan 5 dk. sonra sanki uçuyor gibiydim hisediyordum yani
gözlerimin önünde renk kümecikleri oynuyordu . sonra sesler gelmeye başladı ilk başta aldırmadm sonra korkmaya başladım bıraktım yattım sizce çıkıyormuydum. tekrar
Çıkış öncesi belirtilerdir. Belirtiler ortaya çıktığında hiçbir şekilde müdahale etmeden sadece gelişmeleri izleyin.
Doğal olarak ilk tepkiler insanın alışık olmadığı tepkiler olduğu için korkup bırakması normaldir. Zamanla doğal bir hal alacaktır. Biraz daha sabır ve sükunet..
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 30 Ara 2012, 22:59

Forget Me Not yazdı:Bende de ayaklarım önce ciddi bir şekilde ısınıyor. Sonra çok hızlı bir şekilde soğumaya başlıyor. Daha sonra uyuşma. Ayaklarımı hissedemeyince bu sefer nefes alışım hızlanıyor. Kalp atışlarımı aynı ritimde bedenimde şiddetli titremeler oluyor. Alnımda az da olsa gerilmeler oluyor. (Bu arada ayaklarım yok hissiz) Ayaklarıma olan şeyler ellerime oluyor. Ardından cızırtılar duyuyorum. Ve her yer birden bembeyaz oluyor. Burda da ödlekliğim tutuyor ve gözlerimi açıyorum :'(( Sonra ayağa kalkıyorum yer ayağımın altından kayıyor gibi oluyor.

Ne oluyor yani çıkmaya yakın mıyım? Yorumlarınız çok önemli .
Ayrıca...
Astral seyahate çıktım diyelim. Bu gümüş kordonun uzaklara gidebilmem için gevşemesi,bunun içinde 1-2 ay odada kordon gevşeme çalışmaları yapılması gerekiyor mu?

Kordon gevşeme çalışmasına gerek yok. Kişi hazır olduğu ölçüde istediği yerlere gidecektir.

Belirtiler çıkış öncesi görülen belirtiler Eğer herhangi bir sağlık sorunu yoksa normal bir durum. Doğal olarak bu tür gelişmelere alışık olmayan bir insan tedirgin olacaktır. Zihinsel ve bedensel olarak hazır olunduğunda ruhsal anlamda hazır oluşluk buna eklendiğinde sağlıklı bir çıkış olacaktır. Acele etmeden sakin bir şekilde çalışmalara devam edin. Tedirgin olursanız bırakın. Hazır olduğunuzda zaten çıkış olacaktır.

Çalışmalarda ilerleme kaydedildikçe madde beden haricinde sanki enerji beden yürürken, eğilip doğrulurken daha çok hissedilir. Bu gibi durumlarda özellikle riskli olabilecek yerlerde yürünmemesi veya bulunulmaması daha iyi olur. Eğer normal yaşantınız olumsuz etkilenecek olursa çalışmaları ya tamamiyle bırakın veya daha uzun bir zamana yayarak sürdürün.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

ozmaaans
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs

Okunmamış mesaj gönderen ozmaaans » 08 Oca 2013, 23:46

Arkadaslar astral seyahatteyken mesela bir arkadasimin evine gittim ona yaninda oldugumu hissettirebilir miyim ve madde dunyasiyla butun iletisimim kesilmis mi oluyor

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 11 Oca 2013, 17:41

3. boyut dışında normal bir şekilde maddesel iletişim mümkün değildir. Bu suyun içinde nefes alıp vermeye çalışmak gibi bir şey olur. Ciğerlerimiz buna elverişli değildir.
Ancak 3 boyut dışında hisler ve telepatik iletişim kullanılabilir. Bunun için önceden Telepati konusunda gelişmiş olmak gerekir. Çok sevdiğiniz bir insanı binlerce km öteden sevgiyle ansanız dahi o bunu hissederken o durumda hissetmemesi abes olur
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den