Galiba cok yaklastim lutfen yardim edebilir misiniz

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

S2cem
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Galiba cok yaklastim lutfen yardim edebilir misiniz

Okunmamış mesaj gönderen S2cem » 18 Eyl 2015, 08:13

herkese merhaba. Ben aydir astral seyahat yapmaya calisiyordum ama en ufak bir yol katedememistim. Kitaplar okudum internette butun teknikleri arastirdim ama yapamiyordum. Artik inancimi yitirmistim ama dun cok garip bisey oldu. Uyumadan once kendi kendime ben artik bu dunyada neden yasadigimi ogrenmek bazi gercekleri bilmek istiyorum dedim ve uykuya daldim. Sonra ruya gormeye basladim. Bunu da ruyadaki olaylarin cok sacma olmasindan farkettim. Dedim ki ben ruyadayim. O zaman istedigimi yapabilirim dedim ama sonra bi anda baska dusunceler olustu kafamda sanki bilincim iyice aciliyordu. Ruyadan astral seyahata gecme fikri aklima geldi ve birden kendimi odamda buldum. Yattigimi hissediyorum hangi pozisyonda oldugumu ama gozlerimin acik olmadigindan eminim. Sonra acayip seyler olmaya basladi. Uguldamalar cinlamalar basladi, vucudumda garip seyler hissediyordum iste bu dedim galiba basaricam. Sonra aklima cok sacma fikirler geldi iste cikiyim yarin arkadasima anlatirim flan diye dusunurken dikkatim iyice dagildi sanirim cinlamalar kesildi. Sonra tekrar basladi iyice artti belirtiler teknikleri hatirladim kendime yukardan bakiyomus gibi hayal etmeye calistim sonra kalbim cok hizli carpmaya basladi, ama sonra olmadi cikamadim ve gozlerimi actim, gozlerimi actigimda ruyamda yattigim pozisyondaydim. Kalbim hala cok hizli carpiyordu. Benim sormak istedigim, galiba yaklastim ama sorun neydi? Yuzsutu yatiyordum ondan mi olmadi? Bir diger sorum da ben galiba isteyerek basaramiycam. Boyle istemsiz bi sekilde ruyami farkederek olmasi lazim e peki ben tekrar boyle bi ruya nasil gorucem cok zaman gecerse hic biseye yaramaz astral seyahatte yapmak istedigim biseyler var.
Simdiden herkese tesekkurler..
En son S2cem tarafından 20 Eyl 2015, 11:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

S2cem

Re: Galiba cok yaklastim lutfen yardim edebilir misiniz

Okunmamış mesaj gönderen S2cem » 18 Eyl 2015, 10:25

Ozur dilerim tekrar yazdigim icin ama benim icin cok onemli. Lutfen bilen biri varsa yardim etsin. Artik yapmaya yaklastigim icin istemli olarak da yapma ihtimalim var mi yoksa yine bu tur bi ruya deneyimi yasamak icin beklemem mi lazim.

S2cem

Okunmamış mesaj gönderen S2cem » 18 Eyl 2015, 14:36

Bilen biri yorum yapabilir mi acaba. Cok onemli olmasa surekli yazmam. En kisa zamanda astral seyahat yapmam cok onemli. Cok yaklastigimi hissediyorum ama neden cikamadim fikri olan var mi? Sirtustu yatmak ve uzerimizde yorgan olmamasi mi gerekiyor illaki? Ben yuzustu yatiyordum uzerimde de yorgan vardi butun belirtiler gerceklesti ama olmadi. Dusundugum sebepten dolayi mi ?

S2cem

Okunmamış mesaj gönderen S2cem » 18 Eyl 2015, 18:02

Kimse cevap vermiyo bugun yapabilirsem sonuclari yazicam belki baskasinin isime yarar.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 18 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 18 Eyl 2015, 20:38

Kişi beden dışı yoluculuk yapmayı istemekle dahi bazı dinamikleri harekete geçirmiş oluyor. Buna konu hakkında bilgi sahibi olma, araştırma, teknik çalışmayı da dahil edince bilinçaltı etkileniyor ve zihinsel katta çıkışa hazırlanmaya başlıyor. Bilinçli çıkış öncesi ilk belirtiler rüyada farkındalığın yaşanması ile ortaya çıkabiliyor. Bu durumda kişi çıkışa daha yakındır. O esnada tam anlamı ile bir çıkış yaşandı mı yaşanmadı mı eğer bunu test ememişseniz anlamak zordur. Ancak böyle bir olayı yaşamak dahi insana farklı bakış açıları ve farklı kapılar aralamaktadır. Yaşattığı heyecan dahi onca uğraşın sonunda "En azından onca çabaya değdi" dedirtecek türdendir. Eğer çalışmalara devam ederseniz bu gibi rüyada farkındalıkları ve kısmi bilinçsiz çıkışları daha sık yaşayacaksınız.

Bir şeyleri başarmak için sürekli motivasyon gerekir sürekli motivasyon içinse şiddetli istek... Böyle bir istek henüz varken denemeye devam..
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 18 Eyl 2015, 20:41

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığında zamanla daha kotrollü olacaksın. "Neden olmadı, olmayacak mı?, ne zaman olur?" tarzı soruları bir kenara bırakıp tadını çıkartmak daha iyidir. Yaşanılan bu gibi güzellikleri dünyada çok az sayıda insanın yaşadığını bilmek gerekir.

Bu gibi istemsiz durumlarda tavrımız ne olmalı? Konuyla ilgili https://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2343.html linkini okumanı öneririm.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 18 Eyl 2015, 20:57

Ve bu konuda deneyebileceğiniz ve faydası görülmüş telkinleri de dinlemenizin faydası olabilir.

1. Versiyon: http://akreportal.net/sozlu-mp3-telkinl ... t5041.html
2. Versiyon: http://akreportal.net/sozlu-mp3-telkinl ... t5920.html
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

S2cem

Okunmamış mesaj gönderen S2cem » 18 Eyl 2015, 21:27

Cok tesekkur ederim Akrepkral dedigin gibi denemeye devam edicem

S2cem

Okunmamış mesaj gönderen S2cem » 19 Eyl 2015, 19:40

Dun yapamadim ruyalar cok sacmaydi ruyamda dedem kosuyordu ama ben bunun sacma oldugunu uyandikan sonra anladim, niye farkedemedim ya. Neyse artik denemeye devam.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 23 Eyl 2015, 14:04

Bu çalışmalarla ortaya çıkan farkındalık çok güzeldir. Özellikle rüyaların en ince ayrıntısına kadar hatırlanması, gerçekmiş gibi yaşanması, yönetilebilmesi.. Hatta rüyalarını yazma alışkanlığı edinirsen geleceğe dair ipuçları verdiklerini de göreceksin.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den