İstemsiz atral yapiyorum lütfen yardımcı olun.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Mistikrehber0202
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Kadın

İstemsiz atral yapiyorum lütfen yardımcı olun.

Okunmamış mesaj gönderen Mistikrehber0202 » 07 Kas 2019, 04:22

Selam, size epeyce rahatsız olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum astral, telepati vb. Olaylara sadece 2 yıl önce başladığımı biliyorum. Astral yapmaya bir çok kez yapmaya çalıştım tabii ama bu kadar bilgiyi bilmiyorken. Her neyse bıraktım 2 yıl geçti aradan geceleri astral seyahat yaptığımı anlamaya başladım çoğu kez uyku felci yani karabasan, ve bedenimin bir çekim halinde olduğu gibi hisseleri anladım. Bu nerdeyse 2 3 aydan beri başımda ve bir türlü gitmiyor. Astral yapmayı istemiyprum lâkin her defasinda istemsizce yapmış oluyorum. Korktuğum şey astral yapmak değil aslında, o buyuta geçerken sürekli sınıf arkadaşlarımın sesinde bana sorular soruluyor veya kendi araların da bu konuyu tartışıyorlar gibime geliyor. O boyutta ki varlıklar sanki benim hakkımda konuşuyor. Mesela bana şunu sordu birisi, "ırmak isterse yapamaz mi?" Diye. Cidden korkuyorum astrale zaten tam çıkamıyorum tam çıkacakken kendimi durduruyorum. Bu saate kadar uyanık kaldığım oluyor yatamıyorum, başım çok ağrıyor hızlıca bedenime döndüğüm için. Lütfen yardım edin, lütfen.
Her şey kontrolünde ise, şimdiden her şeyi kontrol et. :twisted:

Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: İstemsiz atral yapiyorum lütfen yardımcı olun.

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 18 Kas 2019, 15:48

Sizin durumunuza uyan bir anlatım https://www.parapsikoloji.net/astral-se ... onlemleri/ linkinde yapılmış. Konudaki linklerden veya https://www.parapsikoloji.net/category/astral-seyahat/ linkinden diğer astral seyahat ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.