Sonunda beyaz ekranı cıkardım :)

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

smile222
Teşekkür etti: 0

Sonunda beyaz ekranı cıkardım :)

Okunmamış mesaj gönderen smile222 » 01 May 2011, 10:42

Öncelikle merhabalar :) Ben astral seyahati 3 haftadır deniyorum sonunda beyaz ekranı cıkardım.Fakat bnm hoparlor fişe takılı oldugu zaman 5 dk da bir ses cıkarıyor.Bende tam astral denemesi yapıp tam yoğunlaşmışken o ses geldi ve korkarak aniden ekran sadece beyaz oldu,hiçbirşey yok nesne fln sadece beyaz.Aniden gözlerimi açtm korktum tabi oyuzden :D acaba beyaz ekranı sürekli tutmak yani beyaz ekranı sürekli olarak görücekmiydm gözlerimi açmasaydm.ve sonra neler yapıcaktm yardım edebilrmisiniz ...

marcus

Re: Sonunda beyaz ekranı cıkardım :)

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 01 May 2011, 10:46

arkadasım beyaz ekranı gozun onune getirmek kadar kolay bisi yok benm her denememde gelio beyaz ekran ama benm atlatamadıgım sey çıkma esnasında çekilme hissi yaşıosn ya hani orda odanı dusunursen pat die çıkıcan o his sırasında içime korku girio bi anda bilerek kendi irademle gozlerimi açıorm bu korkuyu yenemiorm yoksa beyaz ekran basit sadece korkma :)

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 01 May 2011, 10:57

smile222 yazdı:Öncelikle merhabalar :) Ben astral seyahati 3 haftadır deniyorum sonunda beyaz ekranı cıkardım.Fakat bnm hoparlor fişe takılı oldugu zaman 5 dk da bir ses cıkarıyor.Bende tam astral denemesi yapıp tam yoğunlaşmışken o ses geldi ve korkarak aniden ekran sadece beyaz oldu,hiçbirşey yok nesne fln sadece beyaz.Aniden gözlerimi açtm korktum tabi oyuzden :D acaba beyaz ekranı sürekli tutmak yani beyaz ekranı sürekli olarak görücekmiydm gözlerimi açmasaydm.ve sonra neler yapıcaktm yardım edebilrmisiniz ...

Arkadaşım hoparlörü kapa eğer devam etseydin lucid dünyada olurdun yani UYURDUN !
Psi ball-psi pet-levitasyon-telepati amaçlarımdır.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 01 May 2011, 11:00

marcus yazdı:arkadasım beyaz ekranı gozun onune getirmek kadar kolay bisi yok benm her denememde gelio beyaz ekran ama benm atlatamadıgım sey çıkma esnasında çekilme hissi yaşıosn ya hani orda odanı dusunursen pat die çıkıcan o his sırasında içime korku girio bi anda bilerek kendi irademle gozlerimi açıorm bu korkuyu yenemiorm yoksa beyaz ekran basit sadece korkma :)
:) korkmamız gereken tek şey korkularımızdır :)
şu çekilme hissini bi anlatsana ?
En son aliyildiz_11 tarafından 01 May 2011, 11:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

smile222

Okunmamış mesaj gönderen smile222 » 01 May 2011, 11:03

Valla bi cıkamadık gitti yaw yorumlarınız için tesekkurler dediklerinizi değeerlendiricem :)

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 01 May 2011, 11:16

kuralları okumanı tavsiye ederim

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 01 May 2011, 12:49

aliyildiz_11 yazdı:
marcus yazdı:arkadasım beyaz ekranı gozun onune getirmek kadar kolay bisi yok benm her denememde gelio beyaz ekran ama benm atlatamadıgım sey çıkma esnasında çekilme hissi yaşıosn ya hani orda odanı dusunursen pat die çıkıcan o his sırasında içime korku girio bi anda bilerek kendi irademle gozlerimi açıorm bu korkuyu yenemiorm yoksa beyaz ekran basit sadece korkma :)
:) korkmamız gereken tek şey korkularımızdır :)
şu çekilme hissini bi anlatsana ?
Bak simdi bu çekilme hissi bana 2 kere oldu birinde uçar gibisin sürekli devam edio herhalde odamı imajine etmem gerekiodu ama o hissi yasarken korkudan oda moda gelmedi aklıma :D direk korktum ve gozlerimi actım digerinde ise gine sürekli devam eden ama farklı bir his daha degisik ve daha garip zaten 2.cisinde once lusidde 2 saniye felan kaldım herhalde sesler geldi kulagıma araba ile actıgım konu vardı okursan gorursun ama çekilme hissi herzaman gelen bisi deil yani tamamen astrala çıkıs asaması herhalde o an gelince hic korkmayın diorm ama ben beceremedim hala :D korkma ve başar :) ama çekilme hissi diyince akla yukardan biri seni çekmio bedeninden bişi uçar gibi oluo

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 18 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 May 2011, 14:51

Sayfa rapor edilmiş ama o linkteki videoyu izleyip te korkanlar hiç başlamasınlar bu işe
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 01 May 2011, 15:30

banada oldu bi cok kere cekılme hıssı lusıdden ckarken yatak altımdan gıder gıbı oldu havalandım ama odayı imajene etmem gerektıgını blmıodum sonra oyle havada kaldm :D
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 01 May 2011, 16:30

ya normal yapınca ben ilk zıhnımı bosaltıom hıc bısey dusunmuom kulak cınlamalarını dınlıom bı sure sonra uyusuyo her yerım bazen istemsiz elim kalkıo fln sonra teknık denıom gozume beyaz bişeyler hareket edıo ışıklar yanı hareket edıolar okadar dahada bişey yok napim? :D
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer