Titreşimler uğultu ve korku

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

babysude
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Titreşimler uğultu ve korku

Okunmamış mesaj gönderen babysude » 02 Haz 2019, 17:03

Merhaba ben bugün foruma üye oldum ama uzun süredir takip ediyorum siteyi.
Benim sormak istediğim soru belki soruldu ama tam anlamıyla cevap bulamadım.
Yaklaşık 4 gündür astral seyahat yapmak için uğraşıyorun. İlk gün biraz uzun sürede de olsa titreme ve uğultu kısmını yaşadım ama heyecan yapıp çok sert bir şekilde uyandım. Kalbim kulaklarımda çarpıyordu resmen:) Her neyse 2 saat uğraşmadan sonra daha yapamadım ve pes ettim uykuya daldım. Ondan sonraki günlerde daha rahat ve daha hızlı titreme ve uğultu kısmına geçiş yapıyorum.( Yaklaşık 5 dk.da ulaştım.). Ama yine titreme ve uğultudan sonra ki kısma geçemedim.
Diğer günler de transa geçmem daha kolay oluyor ama bu evreyi bir türlü atlatamıyorum..

İp numarasını yapmaya çalışıyorum,yemiyor uyanıyorum:) Boğuluyor gibi hissediyorum, o şekilde deniyorum yine çıkamıyorum. Bugün forumda, çember telkini gördüm onu denicem bugün:) (umarım başarılı olur)
Kendimi bir nokta gibi görüyorum ve ters düşünce yaparak daha rahat titreme ve uğultu kısmına geçiyorum ama dahası yok??

Daha önce istem dışı iki kere astral seyahat yaptım. İkiside çok iyi değildi. Korkularım var bu yüzden.

( İlk astral seyahatimde,başımın üstünde öleceksin diye bir ses duyarken bilinçli olmadan lavaboya gidişim ve duşakabini açtığımda kadınlı-erkekli birilerin çıplak olmasıydı. Hemen odama geri dönüp uyanmam gerektiğini söyleyerek kendime uyanmamdı. Ve oradaki ses hala öleceksin diyordu:)
İkincisinde ise birisiyle sohbet ettim. Kendimi tepeden görüyordum ama yanımdaki nefesi hissediyordum. Karşımdaki kapkara bir şeydi ama nefes alıyordu yüzü yoktu ve kendisinin bir erkek cin olduğunu söyledi. Ve neden böyle yapıyorsun falan diye konuya girerek sohbet etmeye başladık. Ve gerçek yaşantımda astral seyahat yaparken gördüğümü gerçekte de yansıma olarak gördüm. Korktum baya ama daha önceleri de ışık gibi kararma gibi şeyler gördüğümden normal karşıladım
.))
Bunları görme ihtimalim aklıma geldiğinde azıcıkta olsa kasıyorum ve seyahat gerçekleşmiyor. Negatif düşünceyi barındırmamaya özen göstersem de o kısımda çok azı bile gelse bütün gücüm kuvvetim o an bitiyor iple kendimi çekmeyi düşünürken kolum dahi kalkmıyor bu sebepten. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.