Astral denemem sırasında olanlar

Üst Kademe Çözüm Platformu
Forum kuralları
Üst Kademeye Katılım İzni Verilmiş Üyeler Bu Bölümün Seviye, Objektiflik, Kaynak Verilere Hassasiyet ve Bilgiye verilen Özen ve Değeri de Peşinen Kabul Etmiş Sayılacaklardır. Bu kurallara Uyumsuzluk Gösteren Üyeler Kesinlikle Siteden Uzaklaştırılacaklardır.
Hadi
Teşekkür etti: 0

Re: Astral denemem sırasında olanlar

Okunmamış mesaj gönderen Hadi » 07 Haz 2018, 23:06

Abi benim başına şöyle bi olay geldi ben biraz ustalastim ve acaba rüyamı yoksa gerçekmi diye bi kamera koydum odaya kamerada gözükmeye çalışmadım tabi ama köpegim lex beni gördü bu kameraya yansıdı lex bi bana bakıyor bide bedenime bakıyor korktu biraz otur kalk yat bunları ben ona el komutlarıyla öğretim ve kameraya bu yansıyınca sok oldum hayranınız varsa deneyin ama çok korkuyorlar arkadaşlarıma söyledim inanmıyorlar videoyu izleyin s**tirgit dediler bende inanmıyorsanız inanmayın a*k dedim hayranınız varsa deneyin kamera hayvanı çeksin köpekse komutlar verin kamerada gözükünce tanıdığımız herkezi inandirabilirsiniz ben ses gitmeyebilir dediğim için görsel komutlar öğretim lex e bana sadece bir kişi inanıyor o da sevgilim

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 18 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 09 Haz 2018, 01:06

lanfreck19 yazdı:
04 Haz 2018, 04:10
soru yu nere soracağımı bilemedim arkadaşlar zor durumdayım astral seyahati yapmayı denedim belirtiler oldu fakat korktum bıraktım şimdi gece yatarken belirtiler tekrar oluyor içim daralıyor sıçratıyor ben yapmak istemiyorum bu belirtilerden nasıl kurtulacağım Allah rızası için acil cevap verin
Korku mekanizmasını kavraman açısından https://www.parapsikoloji.net/karabasan- ... il-olusur/
ve
https://www.parapsikoloji.net/astral-sey ... onlemleri/
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 18 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 09 Haz 2018, 01:08

Hadi yazdı:
07 Haz 2018, 23:06
Abi benim başına şöyle bi olay geldi ben biraz ustalastim ve acaba rüyamı yoksa gerçekmi diye bi kamera koydum odaya kamerada gözükmeye çalışmadım tabi ama köpegim lex beni gördü bu kameraya yansıdı lex bi bana bakıyor bide bedenime bakıyor korktu biraz otur kalk yat bunları ben ona el komutlarıyla öğretim ve kameraya bu yansıyınca sok oldum hayranınız varsa deneyin ama çok korkuyorlar arkadaşlarıma söyledim inanmıyorlar videoyu izleyin s**tirgit dediler bende inanmıyorsanız inanmayın a*k dedim hayranınız varsa deneyin kamera hayvanı çeksin köpekse komutlar verin kamerada gözükünce tanıdığımız herkezi inandirabilirsiniz ben ses gitmeyebilir dediğim için görsel komutlar öğretim lex e bana sadece bir kişi inanıyor o da sevgilim
Herşey, herkese, her yerde, her zaman anlatılmaz.

Videoyu yayınladığın bir link var mı?
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den