AZİZ MAHMUD HUDAYİ HZ.

Moderatör: Bru-x

Kullanıcı avatarı
zaza54
Teşekkür etti: 0

Re: AZİZ MAHMUD HUDAYİ HZ.

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 25 Ağu 2009, 15:55

diyosun...
ASTRAL
[email protected] ekleyin yardımcı olurlar...

Kullanıcı avatarı
Gray

Okunmamış mesaj gönderen Gray » 25 Ağu 2009, 16:32

zaza54 yazdı:töbe töbe ya allahım sen bana sabır ver
Allah sabır vermez sabırlı olabilmen için fırsat verir.
en kötü kabuslarımızla yüzyüze geldiğimizde seçenekler bellidir ya savaşırız ya kaçarız savaşmak için gereken gücü kendimizde toplamayı umarız ama bazen kendimize rağmen kaçarız peki ya kabuslar peşimzi bırakmazsa? Nereye saklanabiliriz ki ?

Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra » 25 Ağu 2009, 16:46

AkrepKral yazdı:Tasavvufla ilgili konular serbesttir bu konuda zamanında Türk'ü Türk yapan bu değerler ve güzellikler konusunda kimse kısıtlama yapmayacaktır. Kısıtlama yanlısı olanlar düşüncelerini tekrar gözden geçirsinler.
Tasavvuf'un insan üzerindeki etki ve gelişiminden bihaber olanlar asla Telekinezi, PArapsikoloji ve diğer Paranormal ilimlerle Tasavvuf Arasındaki bağlantıyı anlayamazlar. Bu ve benzer sitelerde günlerce, aylarca hatta yıllarca bir kaç cismi hareket ettirmek için çaba sarfedenler Tasavvufi çalışmalarla neler yapabileceklerini bilseler herhalde hepsi kendilerini bu işe verirlerdi.

Not
Yalnız Tasavvufi konularda mümkün olduğunca Tasavvufi kişilerin tanıtımından ziyade Tasavvuf, Tasavvufi içerik ve yöntemler üzerinde durulursa daha iyi olur. Aksi durum Siteyi fonksiyonuna ters mesajlar topluluğuna sebebiyet verebilir

Akrep kralın yormundan sonra bu yorumu yapman bir kere birşeyleri kızıştırmak içindir.

criminal_1994 yazdı:Bence sizin kafanızda sorun var adam düşünüp koymuş sizene paylaşım için sağol de geç sanane burası telekinezi forumuymuş bence burası egoistlerin forumundan başkası değil telekinezi güç değildir yaratıcıya yaklaşmaktır yaratıcıya ne kadar yaklaşırsan o da sana hediyelerde bulunacaktır tasavvufta bu keramet ve ya mucize diye geçer her neyse ben beğendim herkez kendi çplüğünde ötsün burası tasavvufi ve dini yol yöntemleri kategorisi altındadır...Amaç yaratıcıya yaklaşmak olmassa ne telekinezide ne başka bir şeyde emin olun ki başarı sağlayamassınız...;)
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
May the Force Be with you. Jedi's prayer

suburcu

Okunmamış mesaj gönderen suburcu » 26 Eki 2009, 21:55

bir yaşananı anlatmanızı çok beğendim , Ama tasavvuf yazmak değil yaşama sanatıdır.Bu konular sanırım arayana sunulur,aramayana değil ...ve Tamamen sana katılıyorum , ama aynı lisanı konuşmuyor ise dinleyen nasıl algılanabilirki bu ilimler...

duman_333

Okunmamış mesaj gönderen duman_333 » 13 Ara 2009, 00:12

Arkadaslar merhabalar uzun zamandır sıteyı takıp etmekteyım guzel calısmalarınız var ama sıkıntı cok buyuk boyle bır sıte arama motorlarında ılk sırada cıkıyor ve anlamadıgım sıtedekı admınler ne ıs yapıyor hadı bırak moderatorler ne gune duruyor ya sız olayın cıddıyetının farkında deılsınız dıyecegım ama gayet farkındasınız bu sıte cok buyuk ses getırır ama bakıyorumkı o kadar basıt ve buyuk fıkır catısmaları varkı bırısı bır seye var dıyor 5 kısı yok dıyor elbette herkesın dusuncesı bır olmayabılır ama ne olur yalvarıyorum en basıt 21 sayfaluık psı ball (multiplaer1) ın acmıs oldugu konuyu okuduk allah o nedır oyle madem yok oyle bır sey sılsın admınler madem var bırakın adam anlatsın hayalıde olsa adam kurmus bırseyler ( Not : Henuz hıc bır sekılde gırısımım olmadı ) anlatsın meraklılarıda ogrensın ama nacızhane fıkrım bu sıteyı profösyonellestırelım cunkı baska boyle ıcerıklı sıte cok az sayıda bıraz kendınıze cekı duzen verın cocuk parkına donmus gereksız ( lan lı lunlu konusmalarla ) sozlerıme kımse kırılmasın haddım olmadan gereksız konulara degınmıs olabılırım ama gorunen koy klavuz ıstemez arkadaslar bence sıte dekı hersey yanı uyelerden tutun da admınlere kadar bastan yapılandırılmalı cunkı bu sıtenın ustune dusulurse ses getırır saygılarımla .....

Kullanıcı avatarı
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 13 Ara 2009, 00:16

duman_333 yazdı:Arkadaslar merhabalar uzun zamandır sıteyı takıp etmekteyım guzel calısmalarınız var ama sıkıntı cok buyuk boyle bır sıte arama motorlarında ılk sırada cıkıyor ve anlamadıgım sıtedekı admınler ne ıs yapıyor hadı bırak moderatorler ne gune duruyor ya sız olayın cıddıyetının farkında deılsınız dıyecegım ama gayet farkındasınız bu sıte cok buyuk ses getırır ama bakıyorumkı o kadar basıt ve buyuk fıkır catısmaları varkı bırısı bır seye var dıyor 5 kısı yok dıyor elbette herkesın dusuncesı bır olmayabılır ama ne olur yalvarıyorum en basıt 21 sayfaluık psı ball (multiplaer1) ın acmıs oldugu konuyu okuduk allah o nedır oyle madem yok oyle bır sey sılsın admınler madem var bırakın adam anlatsın hayalıde olsa adam kurmus bırseyler ( Not : Henuz hıc bır sekılde gırısımım olmadı ) anlatsın meraklılarıda ogrensın ama nacızhane fıkrım bu sıteyı profösyonellestırelım cunkı baska boyle ıcerıklı sıte cok az sayıda bıraz kendınıze cekı duzen verın cocuk parkına donmus gereksız ( lan lı lunlu konusmalarla ) sozlerıme kımse kırılmasın haddım olmadan gereksız konulara degınmıs olabılırım ama gorunen koy klavuz ıstemez arkadaslar bence sıte dekı hersey yanı uyelerden tutun da admınlere kadar bastan yapılandırılmalı cunkı bu sıtenın ustune dusulurse ses getırır saygılarımla .....
Üzerine ilgileniyoruz. Haklısınız...
Yürü hür maviliğin bittiği son hadde kadar,
İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.

Yahya Kemal Beyatlı

Yoğunum bu aralar...