Astral seyahat mi yaptım?

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

hilall
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen hilall »

Selamlarr. Öncelikle astral seyahati hayatimda bir kere denedim o da basarisiz olunca pek umursamadim cinlerle alakali korkum vardı pek ustelemedim.(cinlerle alakali ayrı bir baslikta basima gelen olaylari anlatmak istiyorum). Bunun yanında ruyalarimda bilincli olmayı daha çok denedim. Genel olarak astral seyahat nasil yapilir nedir detayli bilgim yok..

Dün sabaha kadar uyumadigim için 16.00 gibi yorgun düşüp yattım ve anında uykuya daldım. 1 saat sonra uyandım fakat farklı bir boyutta olduğumu algıladım. Daha sonra bedenimi hissettim cenin pozisyonunda uyuyordum tüm vücudum karincalanmisti ve yoğun ugultu vardı etraf siyahimsi kirmizimsi bir renkteydi. gözlerimin açık olduğunu fakat uyuyor olduğumu fark ettim.

Astral seyahat yapiyor oldugumun bilincine vardım fakat tam uyanmadim. Daha sonra bedenimden çıkmak istediğimi düşündüm o an çoook derinden gelen kadın sesi gibi net ve anlaşılır bir ses bilmedigim bir dilde bana "bunu yapmak istediğine emin misin" dedi. Bunu dedigini nasıl anladım bilmiyorum ingilizceye benziyordu ama asla türkçe değildi. Ve ben bu sesi Onayladigim anda ruhumun bedenimden çıktığını hissetim bedenim yatakta yatiyordu ve ben yatağımın yanında ayaktaydım.

Etraf kirmizimsi cok farkli renkteydi. Ayni zamanda bedenimi de hissedebiliyordum gozlerim sımsıkı kapaliydi açmaya calistigimda bedenime geri döndüm sonra bedenimden ayrilip yeniden ayağa kalktim ve yine etrafi görmek için gozlerimi acmaya calistigimda yeniden bedenime döndüm. Sonra aklıma karabasan cin gibi varliklar geldiğinde tirstim ve uyanmak istediğimi düşündüm ve o an uyandım etrafa baktım aslinda astal seyahatteyken odamda sandığım yerde değildim ama odama çok benzeyen herhangi bir yerdeydim. Yeniden uykuya dalmak istedigimde vuucudum ayni sekilde tamamen karincalandi ugultular yukseldi ve ben hemen gozlerimi açıp uyku pozisyonumu degistirdim ve kendime uyumak istedigimi soyledim ve normal bir sekilde uyudum...

Ara ara bilincli bir sekilde farklı boyutlarda olduğum olaylar oluyordu ama bu kadar net ve derin yasamamistim.
Şimdi Bunun üzerine bir kac sorum var

1. Ben gercekten astral seyahat mi yaptim? :O

2. O derinden gelen ses neydi ? Onun dilini nasıl anladim? Neden o sese onay verdiğimde dışarı çıkabildim?

3. Ben gerçekten odamda miydim yoksa farklı bir yerde miydim astral seyhatte iken eşyaları duvarları farkli mi algiliyoruz?

4.. Gözlerimi acmaya çalışırken etrafı zaten gördüğümü hatırlıyorum. Bedenime geri dönme nedenim gozlerimi açmaya çalışmam mıydı?

TogoLatA123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Astral seyahat mi yaptım?

Okunmamış mesaj gönderen TogoLatA123 »

Güzel bi deneyim olmuş. Bi de "çıkmak istiyor musun" gibi bi onay mesajı verilmesi bayağı çılgınca 😁 Keşke çıkış anında bana böyle sakin anlayacağım bi dilde sorulsa ben çıkış anında paranoyak şeyler yaşıyorum çıkasım gelmiyor. Artık refleks oldu ne zaman çıkacağımı hissetsem korkunç şeyler duyarsam ya da hissedersem çıkışı engelliyorum bunu da kendimi serbest bırakmayarak yapıyorum.