Rüyaya geçerken sıkıntı yaşıyorum(Astral)

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

TogoLatA123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Rüyaya geçerken sıkıntı yaşıyorum(Astral)

Okunmamış mesaj gönderen TogoLatA123 »

Arkadaşlar merhabalar öncelikle.

Lucid rüya yaparken wıld tekniğini kullanıyorum yani bi an da rüyada olduğumu farketmiyorum da yavaşça bilinçli şekilde halisinasyonlarla rüyaya geçiyorum. Ancak bu teknik ayrıca Astral seyahat tekniğiyle aynı haliyle çıkış aşamalarını yaşıyorum bazen. Mesela vücut felç şekilde lucide geçeceğim zaman kulaklarım çınlıyor(SSSS sesiyle) , titreşimlerle ayrılırken ya kendi kulağıma fısıldadığımı duyuyorum ya da birinin dokunduğunu ya da üzerime çıktığını vs. Artık bu astral olayından kurtulamayacağımı anladım 🙂 ama korkudan lucid yapamıyorum tekrar aynı olay olmaya başladığında korkuyorum ve durumu bozup kendimi uyandırıyorum sonra en baştan tekrar dene. Bu sırada benim ne yapmam lazım ne önerirsiniz?

Kullanıcı avatarı
Gen
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 59 Tekirdağ
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Re: Rüyaya geçerken sıkıntı yaşıyorum(Astral)

Okunmamış mesaj gönderen Gen »

Merhaba,

Korkman çok normal bende il başlarda çok kokuyordum ve gözümden yaş geldiğini iliyorum ama zamanla korkularımı yendim kortuğum şeylerle mücadele etmesini öğrendim. Zıtlıklar evreninde yaşıyoruz iyi kötü, sıcak soğuk gibi. Astrala çıktığın zaman da herşey toz pembe olmayacak çok korkacağın bir ortamın içerisindede bulabilirsin kendini. Bence lucit rüya astrale hazırlık gibidir astrele girersen birdefa neden burdasın ve amacının ne olduğunu bilmen gerekir ve o amaç uğruna mücadele vermen sen mücadele verdikçe seninle aynı yolda yuruyen astral varlıklardan yardım gelmeye başlar ben derim ki ilk önce kendini tani ve neden astral yapmak istediğinin bir amacı olsun ama bu amaç sevdiğim kişinin yanına gidicem ibi amaçlar olmamalı yoksa astral yaparsan kötü varlıklardan kurtulamazsın

TogoLatA123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz

Okunmamış mesaj gönderen TogoLatA123 »

Yorumun için sağol. Ben istemeden yaşıyorum bu astral olayını çünkü kullandığım lucid tekniğim astral tekniği ile aynı olduğu için sanırım epifiz bezini uyandırmamla bu olayı yaşıyorum. Çıkış anı korkutucu olmasa astralde yapıcam aslında ama şimdiden tek tük alıştım gibi :) 2 kere bilinçli olarak çıktığımda(ki çekilme hissini çoğu zaman yaşıyorum) yatar vaziyetteyim (astral bedenin çıkış yönü varmı bilmiyorum ama gözlerim kapalıyken tahmin edebiliyorum) ve hiçbirşey duymuyorum. Mesela bi sessizlikte otur, en azından kulaklarında ki ufak çınlamaları duyarsın ancak o bile yok zifiri sessizlik. Sanki çat pata bişey olsa o sessizlikte kalpten gidecekmişim gibi hissediyorum ve gözlerimi açıyorum ve yataktayım tekrardan(bazen bedenime ani bi hızla döndüğümü hissedebiliyorum)

Bi de bir insan neden astral seyehate çıkar bilmiyorum lucid rüya gibi eğlencelimi ki 😊 yaşayanlardan şuana kadar hiç "ben oraya gittim şurayı gezdim" diyenini duymadım.

Kullanıcı avatarı
Gen
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 59 Tekirdağ
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Okunmamış mesaj gönderen Gen »

Merhaba
Eylence olsun diye astral seyahat yapılmaz lucit rüya gibi değildir astral seyahat gerçek tir ve tecrübe kazandıkça gerçekliğe ulaşırsın belki sırlara vakıf olursun astral seyahat oyun olsun diye yapılmaz yaparsan kötü varlıkların oyuncağı sen olursun. Astral seyhat ile manevi ogretilerin sırlarına ulasabilirsin