Ne yaşadığım ile ilgili bilgi verebilecek birilerini arıyorum

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

sinemkamalı

Ne yaşadığım ile ilgili bilgi verebilecek birilerini arıyorum

Okunmamış mesaj gönderen sinemkamalı »

Merhaba,ilk önce bu fırsat için teşekkür ederim. Gece ilk defa bilinçaltı olumlama dinleyerek uyudum ve rüya görmeye başladım. Rüyamda açık alanda bir şeyi silerken o sey'in elimin altından kaybolduğunu gördüm ve elimle minik yuvarlaklar cizerek yoktan petek gibi bir şey yarattigimi fark edince uçmaya başladığımi hissettim. Sonra yatağımda olduğumu anladım ve çok bilinçli bir şekilde (öyle hissettim) uçabilecegimi anladım ama yere inemem diye uçmak istemedim.sonra uyuşma ile kendi vücudumu hissetmeye başladım ama aynı zamanda kafamın içinde yüksek sesle gulen kadın erkek ve çocuk sesleri duydum ve bunların komşuların sesi olduğunu,"o sesleri çok net duyabilecek hale geldim sanırım "diye kendi kemdime konuştum içimden. Sonra yarı bilinç ile sakinlestim ve uyuşma yavaş yavaş gecti ve uyandım. Tüm foruma baktım ama cevap bulamadım o yüzden yeni soru sordum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

TogoLatA123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Ne yaşadığım ile ilgili bilgi verebilecek birilerini arıyorum

Okunmamış mesaj gönderen TogoLatA123 »

Bi şekilde rüyada olduğunu anlamışsın. Sonra yavaştan rüya ile bağı koparıp uyanmaya başlamışsın bu da uyku halinde vücudunu hissetmeye başladığın anda belli eder. O duyduğun sesler de halisinasyonlardır rüya başlamadan önceki evreyi bilinçli olarak yaşamışsın olay bu. Ben de lucid yaptığım için ordan biliyorum