Astral Projeksiyon Deneyimim

Astral Projeksiyon Deneyimin, Astral Projeksiyon Da Başarılı Oldum

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Demir
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 17 Çanakkale
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Demir »

Resim

Abiler günaydın sizlere biraz önce yaşadığım olayı taze taze anlatmak istiyorum . Ben uzun zamandır astral seyahat hakkında araştırma yapıyorum pandeminin başından beri diyebilirim . Sizin ve başka youtuber larin birçok videosunu izledim birçok PDF kitabi okudum ama hiçbir zaman astral seyahat yapamamıştım . Ve pes etmiştim uzun bir süre denemeyi bıraktım taki bu sabaha kadar ,

Yaşadığım olay burdan sonra başlıyor.

Bu sabah 7 civarı kalktım telefonumun şarjı yoktu uykumda vardı 40 dk bir beklemenin ardından tekrar uyku moduna geçtim . Ondan sonra gözümü kapattım ve hayal kuruyorum ama amacım kesinlikle astral felan değil uyucaktim sadace.

Ondan sonra kendimi çok gerçekçi bir hayalin ortasında buldum o kadar gerçekti ki herşeyi hissediyordum . Ama rüya olmadığından eminim çünkü bilincim açıktı ve bedenimi hissediyordum ki zaten hayal kurarken insan uyanık olduğunu bilir ,belkide transa geçtim bı an bilemiyorum.

Herneyse hayalimde bir çadırdaydım ve yanımda bir arkadaşım ve bir hoca vardı bu hoca parapsikolog gibi bişey di bize meditasyon ve benzeri konularda bilgi veriyordu (neden hayalimde ki bir insan bana parapsikoloji hakkında öğüt verir, belkide ruhum benimle konuşmaya çalışıyordu astral yapmamai istiyordu.) Herneyse arkadaşımla hocayı dinliyoruz falan ondan sonra yavaş yavaş herşey beyaz olmaya başladı ve bedeninden dışarı çekilmeye başladım ve hayalinden çıkıp gerçek dünya ya geldiğimi farkettim ama istemsizce oluyor bunların hepsi ben sadece akışına bıraktım karismadim olanlara.

Heryer beyaz oldu ve ben yükselmeye başladım ama yatakta olduğumu biliyorum ama yükseliyorum astral bedenim yükseliyordu,ondan sonra ben projeksiyon yaptığımi farkettim ve gerçekten başarılı oluyordum nasıl ve neden olduğunu bilmemekle beraber resmen astral projection yapıyordum ondan sonra biras yükseldikten sonra astral bedenim çok yüksek bir şekilde titremeye başladı bu öyle şiddetli bir titremeydiki resmen yanımda volkan patlamış beni sallıyor gibi hissediyordum ve bunlar yaşanırken o beyazlığin içinden birkaç suretin yüzünü gördüm ve korkmaya başladım, hem kalbimin deli gibi atması hem çok feci titremem hemde birkaç suretin yüzüne benzeyen şeyleri görmem beni korkutmuştu bende dayanamadım ve fiziksel bedenimi hareket ettirmeye çalışarak bedenime geri dönüp projeksiyonu iptal ettim. Belki 5 saniye falan daha dayanabilseydim çıkmıştim astral boyuta . Ve ardından hemen telefonuma sarıldım ve sana herşeyi yazdim senin de yorumlarını merak ediyorum